• Ново
Наруто Шипуден Бојс Узумаки мудрец режим Борба против нинџа пози маица

Наруто Шипуден Бојс Узумаки мудрец режим Борба против нинџа пози маица

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Канализирајте го срцето на нинџа со оваа маица со кратки ракави на Наруто. Се одликува со графички печати со целосна боја на Наруто, изведувајќи разни потези од нинџа. Оваа класична црна база на Наруто ти ви овозможува да се мешате и да се совпаѓаат со најразлични облеки. Колекцијата за облека на вашето мало не е завршена сè додека не ја има оваа маица со кратки ракави на Наруто. Графичкиот принт на оваа маица прикажува детални уметнички дела на потезите на Нинџа на Наруто. Машинско миење со облека со слична боја, сушење суво на тивок оган, користете само белило што не е хлор кога е потребно, не пеглајте или исушете чисто. 100% памук го прави ова парче облека неверојатно издржливо. Големина на млади - Со широк спектар на младински големини, оваа момчиња е задолжителна за деца од сите возрасти. Официјално лиценцирана стока на Наруто Шипуден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Nintendo Bowser Boys Super Mario Tee, големини 4-18

Ажурирајте ја неговата колекција на маици со оваа супер Марио со кратки ракави со кратки ракави Tee со кр�

DEN 239.84
Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18

Потребна облека за кој било обожавател на Guardians of Galaxy! Поставете го да се забавува во оваа графичка маица

DEN 2.33
Spongebob Никелодеон Боб и Пат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Spongebob Никелодеон Боб и Пат

Оваа маичка е совршена за вашето малечко! Тоа е мека и удобна печатена тита што е сè што им е потребно за �

DEN 462.24
Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00