• Ново
Гаранималс бебе момче и дете момче со долга ракава цврста маица

Гаранималс бебе момче и дете момче со долга ракава цврста маица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Зачувајте се на цврсти тон маички за вашето момче за дете од Гаранималс. Овие маици со долги ракави се изработени во удобна мешавина од памук и се одликува со класичен екипаж-тоа е лесен до стилот на врвот што е совршен за целодневно носење. Екипаж. Долги ракави. Цврст тон. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Цврста маица со долги ракави на Toddler Boys од Garanimals.

Карактеристики

Производи во категоријата

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18
  • Ново
Оценка на клиентот:

Marvel Boys Groot Graphic маица, големини 4-18

Потребна облека за кој било обожавател на Guardians of Galaxy! Поставете го да се забавува во оваа графичка маица

DEN 2.33