• Ново
Персонализирана маица за детски агент за непарен состав на дете

Персонализирана маица за детски агент за непарен состав на дете

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Придружете се на чудниот состав кога ја донирате оваа маица на агентот! Барате некоја чудна облека од тимот? Бум! Го најдовте! Овој TEE е дизајниран да изгледа како униформа на класичен агент што ја носат маслиново и ото во популарното шоу за деца на ПБС. Додадете име во значката за уникатно парче персонализирана облека за деца. Персонализирана маица за безобразен агент за дете, маица на морнарицата : 100 проценти памук дрес. Машина за перење. Персонализирајте со име до 10 карактери (ќе се појави на значка). Големините на мали деца имаат тенденција да работат мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00