• Ново
Графички маици со момчиња Minecraft 2-пакети, големини 4-18

Графички маици со момчиња Minecraft 2-пакети, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 300.16

Износ

Вашето малечко ќе сака да ги искористи, да создава и да гради во овие маици со Minecraft. Овие 100% памучни маички со кратки ракави се ултра меки со вратот без ознака за удобно целодневно носење. Предниот дел од двете тимови има живописно печатење на екранот, едниот со дијамантскиот блок, а другиот со зајдисонце Омбре го повторува логото на Minecraft. Удобно и супер кул, овие тимови сигурно ќе станат омилени гардероба! Официјално лиценцирана облека од Minecraft. 2-пакет сет. 100% памучни кратки ракави. Екран печатено уметничко дело. Врат без ознака. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Марун Врховен полковник Греј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Марун Врховен полковник Греј

Супер мек и супер стилски, оваа чудо нација 2пакет маици е одлична за мешање и совпаѓање со неговата секо

DEN 3.00
Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00