• Ново
Примарен Сребрен Сребрен Лабав Синџир На Јаже

Примарен Сребрен Сребрен Лабав Синџир На Јаже

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дајте безвременска убавина на вашиот стил со овој ѓердан од синџир од сребрено лабаво јаже. Овој синџир долг 18 инчи и широк 2мм сјае брилијантно со висока полирана завршница и се затвора со затворач за јастог. Овој ѓердан ќе биде одличен додаток на вашиот секојдневен стил.Метална Тежина : 3,91 грама Тип на накит : Стил На Финиш : Лабава Завршница За Накит Со Јаже : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 18-инчен x 2mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Даудл Сложувалка - Мауи-Парче

Мауи многумина го сметаат за најдобар остров на Хаваи поради мешавината на забавни одморалишта и градо�

DEN 1.33
Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00