• Ново
Бесплатно склопување машка еко минерална облека за облека со кратки ракави

Бесплатно склопување машка еко минерална облека за облека со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Ако некогаш сте поминале летен ден, шетајќи низ продавница за подароци во Нова Англија, веројатно сте запознаени со необичниот шарм на облеката облечена во облека. Pocketебната мета на бесплатното склопување е дадена боја бања со освежувачка боја на пастел, за да ја поздрави сезоната. Остануваат класични елементи како екипажот и кратки ракави. Спарете ги овие тимови со вашите шорцеви за летни денови и ноќи со пријателите и сламниците. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : екипаж; Jerseyерси плете. Машка еко -минерална облека боја од бесплатно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс 5. мл. Тешка памучна маица пакет

100% памук за префрук; Еш Греј е 99 / 1; Sport Grey е 90 / 10; Беспрекорно ребро на вратот; прислушувано рамо до рамо; Д�

DEN 817.92
Машка солидна ти-врат-врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка солидна ти-врат-врата

Додадете стил и удобност во вашата гардероба оваа сезона со солидна машка слава на слава Willе ја сакате м

DEN 2.00
Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00