• Ново
Хуаи Дами Летни Блузи И Блузи Жени Врвови Надвор Од Рамената Еднобојни Кратки Ракави Дневни Лабави Блузи Врвови ПОРТОКАЛ XL

Хуаи Дами Летни Блузи И Блузи Жени Врвови Надвор Од Рамената Еднобојни Кратки Ракави Дневни Лабави Блузи Врвови ПОРТОКАЛ XL

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с сад : 4 велика Британија : 8 еу : 34 БИСТА : 100СМ/39.37" РАКАВ : 29см/11.42" Должина : 39см/15.35" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 29см/11.42 " Должина : 40см/15.75". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 30см/11.81 " Должина : 41см/16.14". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 30cm/11.81 " Должина : 42cm/16.54". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 31cm/12.20" Должина : 43cm/16.93 " Жените Врвови Краток Ракав Дневно Лабави Блузи Врвовикарактеристики : Материјал : Полиестер, Е Ткаенина Што Дише, Лесна и Удобна за Носење, Ве Одржува Ладни Цел Ден.Материјал : Полиестер, Мек Материјал, Се Чувствуваат Удобно, Светлина, Дише Кул, Не Леплива.Применлива Сцена : Дневно, Клуб,Спорт, Забава, Одмор Применлива Пригода : Блуза Убава За Плажа, Забава, Состанок, Канцеларија, Бизнис, Работа, Одмор, Одмор, Секојдневно Носење.Сцена : Блуза Убаво За Плажа, Бизнис, Забава, Датум, Канцеларија, Работа, Одмор, Одмор, Секојдневно Носење.Прилика : Дневно, Одмор,Спорт,Забава, Клуб Големина На Производот : S/M/L/XL/2 XL (Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина) Материјал : Полиестер, Е Ткаенина Што Дише, Лесна И Удобна За Носење, Ве Одржува Ладни Цел Ден.Применлива Сезона : Женската Блуза Е Многу Погодна За Пролет, Лето, Fall И Зимски Сезони, Облечете Го Овој Врв Во Овие Прекрасни Сезони, Правејќи Ве Удобни И Модни.Прилика : Дневно, Забава, Одмор,Клуб,Спортгендер : Жени Материјал : Полиестер, материјалот е лесен, дише и еластичен. Карактеристики : Надвор Од Рамото,Цврста Боја,Краток Ракав,Краток,Врвови За Жени Секојдневно Лето. Овој врв може да биде поврзан со фармерки, панталони и патики за да ве направи повеќе стилски. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68
Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84