• Ново
Linte Home Cafe Deauville vinyl кујна трпезарија трпезариска трпезарија 13 18

Linte Home Cafe Deauville vinyl кујна трпезарија трпезариска трпезарија 13 18

Buyers rating:
DEN 271.68

Износ

Кафе deauville vinyl кујна трпезариска трпезарија издолжена пласмат 13 "x 18 " Овие премиум кафе -тешка категорија deauville vinyl реверзибилни пласмати ги штитат табелите од влага, истури и гребнатини. Тоа е двострано за двојно носење. Направено со винил во боја на Chambray, нудејќи изглед на ткаена ткаенина за најбогати стил, додека ги дава придобивките од винил со лесна нега. Одлично за внатрешна и надворешна употреба, овие пласмати со квалитетен ресторан ќе помогнат да се направи чистење на привремено и е модерен избор за каде и да ви треба. Овие плакати се одлична опција за заштита на вашата маса во стил, таа е убава, но сепак практична и издржлива. Совршен за забави, настани или секојдневна употреба. Материјал : винил. Стил : модерен. Реверзибилен. Модел : Цврст. Упатство за нега : Spot Clean. Облик : издолжена. Големина 18 "x 13". Бои : сива, таупе. Поставете големина : сет од 2, 4 или 6.

Карактеристики

Производи во категоријата

Драп пласмати, памук, розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Драп пласмати, памук, розова

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен тексти�

DEN 0.67
Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84