• Ново
Boss Audio 1600-Watt Bass пакет со два 12 сабвуфери, комплет за засилувач и куќиште

Boss Audio 1600-Watt Bass пакет со два 12 сабвуфери, комплет за засилувач и куќиште

Buyers rating:
DEN 3353.92

Износ

Boss Audio 1600-Watt Bass пакет со два 12 "сабвуфери, комплет за засилувач и куќиште : 1600 Watt 2-канален засилувач. Две 12-инчни сабвуфери од 4-Ohm. Вклучува 15-чекор? Дали тоа сами? Водич за инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата

1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84