• Ново
Куристан Прери Барнвуд Сиво-Кафеава Област Килим

Куристан Прери Барнвуд Сиво-Кафеава Област Килим

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Спојувајќи го опуштениот и секојдневен изглед на традиционалните килими од областа на кравата, Колекцијата На Преријата го носи трендот на криење на друго ниво. Овие дигитално печатени теписи беа дизајнирани да имитираат крави во различни геометриски обрасци. Одликувајќи се со 100% полиестерска машинско ткаена основа и подлога што не се лизга, овие реплики за коса ќе обезбедат какво било опкружување со воздушно и пријатно чувство. Совршен за монохроматски поставки на кои им е потребна силна неутрална основа, изгледот на овие килими од шик област е толку реален што нивните дигитално печатени дизајни ќе обезбедат дополнително чувство за димензија и чувство без употреба на каква било текстура. Изработени со секојдневна-шик, свежаesетика, овие дигитално печатени моди се и иновативни и интригантни. Имитира Говедска Кожа во Различни Обрасци. Уникатната Колекција На Дигитално Печатени Килими го носи Трендот На Криење на Друго Ниво. Машинско Ткаена Основа со Поддршка Што не Се Лизга.

Карактеристики

Производи во категоријата