• Ново
Сан Диего Блу 8 10 Внатрешен Надворешен Тепих

Сан Диего Блу 8 10 Внатрешен Надворешен Тепих

Buyers rating:
DEN 2866.88

Износ

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Внатрешен/Надворешен Безбеден. Модерен и еклектичен, овој стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Нула. Нијанси на . 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Оваа колекција на килими на отворено е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп Со Среден Куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под комплет за двор. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00
Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80