• Ново
јуехао тепих вештачки килими дневна соба килими за дневна соба домашна декорација мали килими дневна соба тепих е

јуехао тепих вештачки килими дневна соба килими за дневна соба домашна декорација мали килими дневна соба тепих е

Buyers rating:
DEN 1189.44

Износ

Вештачки Килими Дневна Соба Килими За Дневна Соба Домашна Декорација Мали Килими Опис : вештачки ф ур вештачки овча кожа бушава област килим, skidunderfoot мек мијалник-во удобности, супер полиестер направен издржлив, долготраен и практично не-пролевање килим;Еколошки и луксузен дизајн, соодветен различен стил, облечете го вашиот дом;може да се загрее во студената зима, особено за старите и малите деца;Повеќенаменски, Може да Се Користи Како Тепих, Подна Подлога, Перница За Седишта, Подлога За Плови Прозорци, подлога за кревет, тепих, подлога за врата, јога перница;спецификација : материјал : акрилик големина : 80х80 см боја : бела, розова,виолетова,црна,црвена вино,сива.1 Парче Површина Rug Note : Поради рачното мерење, постои мала разлика помеѓу големината и бојата од горенаведеното и вистинската ставка. Вештачки Килими Дневна Соба Килими За Дневна Соба Домашна Декорација Мали Килими Опис : вештачка вештачка бушава површина од овча кожа, мек мијалник под нозете-во удобности, супер полиестер направен издржлив, долготраен и практично не-пролевачки килим;Еколошки и луксузен дизајн, кој одговара на различен стил, облечете го вашиот дом;може да се загрее во студената зима, особено за старите и малите деца;. Повеќенаменски, може да се користи како тепих, подна подлога, перница за седишта, подлога за плови прозорци, подлога за кревет, тепих, подлога за врата, јога перница;Спецификација : Материјал : Акрилик Големина : 80х80 см боја : Бела,Розова,Виолетова,Црна,Црвена Вино,Сива.1 Парче Површина Rug Note : Поради рачното мерење, постои мала разлика помеѓу големината и бојата од горенаведеното и вистинската ставка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 1

DEN 1288.80