• Ново
Колонијална Мелници Килим фт. Грејвуд Круг Плетенка Килим Природни

Колонијална Мелници Килим фт. Грејвуд Круг Плетенка Килим Природни

Buyers rating:
DEN 3611.36

Износ

Колонијалните Мелници изработуваат квалитетни производи со плетенка повеќе од 30 години. Колонијалните Мелници носат иновации во плетенка. Преку квалитетна, Американска изработка и прилагодлив дизајн, ја создаваме следната генерација на домашна мода со плетенки. Нашата разновидна колекција се движи од смолкнување природно до ботанички остров. Колонијалните Мелници се посветени на користење на површински предива и материјали со највисоки стандарди. Ние не користиме чудни многу предива или влакна. Сите ткаенини од колонијални мелници се направени од мешавина од памук и полиестер што додава ниво на цврстина и издржливост. Нашиот пристап го одразува еклектичното чувство на луѓето за личен стил. Карактеристики иновативното преземање на класичен стил се создава со комбинирање на ленти од ткаено предиво во тонски бои со ленти од цврсти материи за текстуриран и високо димензионален изглед премиум мешавините од волна додаваат издржливост и мекост на овој уникатен дизајн спецификации боја : Природна Големина : 10' x 10 ' Форма : Тркалезна Колекција : Димензија На Сиво Дрво : 0,5" H x 120" W x 120" Lweath : 50 фунти - sku : clnm17264 колонијална мелници килим 10 x 10 стапки. Грејвуд Круг Плетенка Килим Природни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00