• Ново
Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Црвени Индустриски Области Килими, 8' 10'

Ахгли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Црвени Индустриски Области Килими, 8' 10'

Buyers rating:
DEN 2175.84

Износ

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим

Тепихот Сафавиех Јужен Хемптон ша242а ви дава вид на раскошен изглед што го посакувате во вашиот дом Рачн

DEN 3471.84