• Ново
Егивин Тепих Волна Имитација Овча Кожа Килими Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Душеци Тепих Жолта Л

Егивин Тепих Волна Имитација Овча Кожа Килими Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Душеци Тепих Жолта Л

Buyers rating:
DEN 879.84

Износ

Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Клучен збор : килимите. Вештачко крзно вештачка овча кожа бушава област килим, анти лизгање под нозете мек мијалник-во удобности, супер полиестер направен издржлив, долготраен и практично не-пролевање килим; Еколошки И луксузен дизајн, соодветен различен стил, облечете го вашиот дом; може да се загрее во студената зима, особено за старите и малите деца; Повеќенаменски, Може Да се користи како тепих, подна подлога, перница за седишта, пловечки прозорец подлога, подлога за кревет, тепих, подлога за врата, јога перница; Спецификација : Материјал : полиестерска боја : каки, бело, црвено вино, розова, виолетова, жолта, црна, беж, темно сина. Големина : С : 35 х 70см(13,77 х 27,55 инчи )Л : 60 х 120см(23,62 х 47,24 инчи) Измијте : советувано користете средство за чистење прашина За да одржувате чист Пакет Вклучува : 1 Парче Површина Килим Забелешка : може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Волна Имитација Овчи Килими Вештачко Крзно Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Матс Опис : вештачко крзно вештачка овча кожа бушава област килим, анти скидундерфут мек мијалник-во удобности, супер полиестер направен издржлив, долготраен и практично не-пролевање килим; Еколошки и луксузен дизајн, кој одговара на различен стил, облечете го вашиот дом;може да се загрее на студ зима, Особено За Старите И Малите Деца; Повеќенаменски, Може да Се Користи Како Тепих, Подна Подлога, Перница За Седишта, Подлога За Плови Прозорци, подлога за кревет, тепих, подлога за врата, перница за јога;спецификација : материјал : полиестерска боја : каки, бело, црвено вино, розова, виолетова, жолта, црна, беж, темно сина.Големина : С : 35 х 70см(13,77 х 27,55 инчи )Л : 60 х 120см(23,62 х 47,24 инчи) Измијте : советувано користете средство за чистење прашина За да одржувате чист пакет Вклучува : 1 Парче Област Rug Note : може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка.Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ние се фокусираме на квалитетот на животот многу години и користиме одличен материјал. Тоа е одличен избор за вас и вашето семејство. Ако имате било каков проблем со предметот, ве молиме известете ни пред да оставите повратни информации, ние ќе се потрудиме да го решиме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00