• Ново
Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање Голем Тепих Тепих За Декор Во Днев?

Промоција Нордиски Теписи Меки Фланелни Теписи СО 3д Печатена Површина Теписи Морска Ѕвезда Бранови Подни Теписи Против лизгање

Buyers rating:
DEN 1288.80

Износ

Главен Материјал : Неткаен Материјал, Фланелен. Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 15.7 " х 47.2", 60 х 180см / 23.6 " х 70". Шема : Печатени. Употреба : Дома, Подот, Вратата, Хотелот. Карактеристики : . Фланелен површина, сунѓер средината и не се лизга пластични точки неткаен ткаенина дното. Дебелина на сунѓер : 10мм.доволно Густа. Прекрасен дизајн, оживејте ја секоја просторија во вашиот дом со овие одлични дизајни и дезени. Големина : 40 х 60см / 15.7 " х 23.6", 50 х 80см / 19.6 х 41.3", 40 х 120см / 15.7 " х 47.2", 60 х 180см / 23.6 " х 70". Мултизирајте и разнобојни. Неткаен материјал против лизгање со подлога од точки што го одржува килимот за капење на место, дури и кога е влажен. Дигитални печатени, еколошки, светли бои, без избледување и перење. Лесно се поставува на подот од влезната врата, задната врата, кујната, бањата, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, тремот, балконот итн. Вклучен Пакет : . 1 Х Површина Килим. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1.Ткаенината се чувствува мека и удобна, флексибилна, статична, антистатичка. 2. Може нежно миење раце. 3.No мирис, нема штетна логистика.Отпорни на абење и издржливи, постојаност на перење од 3 или повеќе, никогаш не бледнеат. 4.Отпорност На Лизгање : Отпорен На Прашина ; Абразивна Отпорност; Анти-Лизгање;Отпорен На Корозија. Одлична Идеја За Подарок-Секој го сака овој неверојатен 3Д килим. Тоа е совршено да се даде за роденден или одмор. Многу луѓе купуваат неколку за да го постават својот дом за унифициран ефект. Земете го вашиот додека го имаме овој извонреден уметнички килим во обилно снабдување. Тие се продаваат брзо откако ќе бидат истакнати од популарните инфлуенсери како еден од најдобрите купувања за декор на годината.

Карактеристики

Производи во категоријата