• Ново
Линон Насловна dé ® Cor Trio Површина Килим Колекција, Слонова Коска И Сина, 5'7'

Линон Насловна dé ® Cor Trio Површина Килим Колекција, Слонова Коска И Сина, 5'7'

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Колекцијата Трио нуди стил и бои кои секој сигурно ќе ги сака со дизајни кои се движат од преодни до современи и боите кои се најжешките на пазарот денес. Овие килими имаат мешавина од дизајн и боја кои сигурно ќе го вдишат животот во секоја просторија во вашиот дом. Големина На килим( Ft) : 5' x 7'. Рачно Тафтувана Конструкција. Преоден Стил. Изработени од 100% Полиестер. Поддршка : Памук И Латекс. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте само со вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата