• Ново
Алјаска Гроздобер Маица

Алјаска Гроздобер Маица

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Оваа маица е многу мека, лесна и дише. Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеење што ја задржува својата форма по миењето.Одликувајќи се со класичен дизајн на вратот на екипажот и кратки ракави, тој е совршен за секоја секојдневна или облечена пригода.Достапно во различни бои, можете да ја изберете сенката што најмногу одговара на вашиот стил и личност. Без разлика дали се дружите дома или имате ноќ во градот, овој врв ќе ве направи да изгледате најдобро. Совршено е за ноќно излегување со пријателите, викенд одмор или дури и обичен ден во канцеларија. Со својот безвременски стил, супериорен квалитет и неспоредлива удобност, нашите маици се задолжителни за секој плакар.Нарачајте денес и доживејте ја крајната удобност, стил и разноврсност! Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Карактеристики : женска и машка модна секојдневна облека. Повод : Погоден За село, јавање, одмор, патување, клуб, авантура, концерт, на отворено, секојдневна работа, шопинг, состаноци итн. Оваа маица ќе направи да се чувствувате посигурни и шармантни. Подарок : оваа кошула е совршена за сите празници, забави на плажа, одмори, Денот на Мајката и сезонски кошули, за да можете да ја направите подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка, баба, тетка, девојка, соработник, учител, пријател или некој што сака кантри музика или присуствува на концерти. Пријателски потсетник : големината е малку помала, ве молиме имајте предвид дека купувањето на големина поголема од вообичаеното или две големини поголема.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33