• Ново
Женски Супер Меки Маички Маици Кратки Ракави Врвови За Жени Летни Возбудувања Ракави Женски Шарени Маици Кратки

Женски Супер Меки Маички Маици Кратки Ракави Врвови За Жени Летни Возбудувања Ракави Женски Шарени Маици Кратки

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Женски Супер Меки Маички Маици Врвови Со Кратки Ракави За Жени Летни Возбудливи Ракави Женски Маички Со Пруги Кратки Женски Летни Врвови Печатени Врвови На Вратот Со Патент Без Прерамки Со Среден ракав Лабави Маици Карактеристика : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, V Врат, Редовно Вклопување, Позиционирано Печатење, Велигденски Принтеквизитна шема дизајнсовршен Со Фармерки Или Хеланки; Совршен За Секојдневни, Забави, Плажа, Одмор, Канцелариски Прилик : Еластичен, Елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : о јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Еез Жени top Size Bust Sleeve Length S96cm/37.80"26cm/10.24"63cm/24.80"M100cm/39.37"27.5 cm/10.83"64cm/25.20"L104cm/40.94"29cm/11.42"65cm/25.59"XL108cm/42.52"30.5 cm/12.01"66cm/25.98"XXL112cm/44.09"32cm/12.60"67cm/26.38" Size : SBust : 96cm/37.80"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 27.5 cm/10.83"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 104cm/40.94"Sleeve : 29cm/11.42"Length : 65cm/25.59"Size : XLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 30.5 cm/12.01"Length : 66cm/25.98"Size : XXLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 32cm/12.60"Length : 67cm/26.38" Табела Со Големини : Големина : С биста : 96см/37,80" Ракав : 26см/10,24" Должина : 63см/24,80"Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 27,5 см/10,83" Должина : 64см/25,20"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Ракав : 29см/11.42" Должина : 65см/25.59"големина : xl Биста : 108см/42.52" ракав : 30.5 См/12.01" должина : 66см/25.98"Големина : Xxl женски супер меки маички кошули кратки ракави врвови за жени Летни возбудливи Ракави женски шарени маици кратки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33