• Ново
Сурфање Преродба Лента Краток Ракав Маица [Црна]

Сурфање Преродба Лента Краток Ракав Маица [Црна]

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Рип Навивам Сурфање Преродба лента редовно се вклопуваат краток ракав маица во црно карактеристики органска ткаенина и градите печатење, како и заден печатење. Направено од 100% памук. Дел од опсегот За Заживување На Сурфање Со Рип Навивам. Органска ткаенина. Градите графички печатење. Задно печатење.

Карактеристики

Производи во категоријата