• Ново
Рагим Стрелаштво Диви Мачка Плус RH Рекурве Лак 54 ФУНТИ: 26

Рагим Стрелаштво Диви Мачка Плус RH Рекурве Лак 54 ФУНТИ: 26

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Дивата Мачка Плус е издвоена од прекрасни бои поради слоевите на егзотично дрво што го прават овој лак светол. Ги задоволува најсложените стрелци кои бараат привлечен лак по одлична цена. Благодарение на новиот стисок што ја олеснува правилната положба на раката, може да го користат стрелци од сите нивоа, избегнувајќи можни грешки. Овој комплетен лак е дизајниран и за снимање со одмор со стрела и за одмор на полица за потрадиционален стил на снимање. Дивата Мачка плус столб е опремена со сите влошки неопходни за инсталирање на копче за глетка, стабилизатор и Бергер. Патентираниот иновативен Систем За Подесување На Лакот Рагим му овозможува на стрелецот лесно да го прилагоди усогласувањето на екстремитетите. Лакот поддржува и бели и црни екстремитети. Рагим лакови се гордо "Направени Во Италија" и застрелан во светот. Нашите лакови, кои се извезуваат на глобално ниво, се создадени со вештина и изработка по која Е позната Италија. Производителите на лакови на рагим се мајстори на нивната трговија, вистински занаетчии со долгогодишно искуство во обработка на дрво. Додека традицијата го закотвува секој лак, иновацијата е исто така врвен приоритет. Постојаното експериментирање со нови материјали и методи ни овозможува да ви ја понудиме најсовремената технологија за лакови по пристапни цени. Рагим лак е направен да трае, вашиот доверлив придружник дали снимањето во шумата или на опсег. Ние го тестираме нашиот лак користејќи најсовремени машини за да симулираме снимање. Ова осигурува дека секој лак нуди максимум во перформансите и отпорот. Нашите високи стандарди за квалитет ни го донесоа престижниот ISO 9001, меѓународно призната сертификација за контрола на квалитетот. Рагим е исто така зелена компанија, откако ја доби ИСО 14001 за почитување на животната средина. Произведено Во Италија; Ламиниран Кревач за јачина и издржливост; Го Вклучува патентираниот "Систем За Подесување На Лак На Рагим" кој ви овозможува да ги компензирате искривените екстремитети или фино да го наместите лакот по ваш вкус; Рагим Е СЕРТИФИЦИРАН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ИСО; Опремен со сите влошки потребни за инсталирање на копче за глетка, стабилизатор и Бергер, Производителите Ограничена Доживотна Гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесни улични сандали со зачудувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични сандали со зачудувања

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street Со удобен поштенски патент, овој стил има многу �

DEN 239.84
Женски алатка за комунални услуги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски алатка за комунални услуги

Секој сака класика Skената на жените на Ли Ридерс ви нуди класичен 5 џебниот стил што го сакате со пресврт

DEN 3.33
Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

Lee Boys Premium Slim Stretch фармерки обезбедува цел ден супорт и удобност Изработени од издржлив тексас Овие тенок

DEN 3.33
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РУРАЛНА ФАРМ СВЕТСКИ Облачно ранч Скај Фотографија Греј Рамка Арт Печати Wallидна уметност, Дизајн од Дакота
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РУРАЛНА ФАРМ СВЕТСКИ Облачно ранч Скај Фотографија Греј Рамка Арт Печати Wallидна уметност, Дизајн од Дакота

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 615.84