• Ново
shpwfbe бебе девојка облека дете роза вез топла зима тексас палто јакна надворешна облека деца подароци за момчиња и девојчиња

shpwfbe бебе девојка облека дете роза вез топла зима тексас палто јакна надворешна облека деца подароци за момчиња и девојчиња

Buyers rating:
DEN 633.44

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,2969 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 64см/25.20 "Должина : 30см/11.81 " Ракав : 24см/9.45" Рамо : 34см/13.39" . Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 66см/25,98 "Должина : 32см/12,60" Ракав : 25см/9,84" Рамо : 35см/13,78" . Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 68см/26,77 "Должина : 33см/12,99 " Ракав : 26см/10,24" Рамо : 36см/14,17" . Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 70см/27,56 "Должина : 34см/13,39" Ракав : 26,5 см/10,43" Рамо : 37см/14,57" . Големина : 110 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 72см/28,35 "Должина : 35см/13,78 " Ракав : 27см/10,63" Рамо : 38см/14,96" . Големина : 120 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 74см/29.13 "Должина : 36см/14.17" Ракав : 27.5 см/10.83 "Рамо : 39см/15.35" . Големина : 130 Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 78см/30,71 "Должина : 39см/15,35 " Ракав : 29см/11,42" Рамо : 40см/15,75" . Големина : 140 Препорачана Возраст : 5-6 Години Биста : 80см/31,50 "Должина : 41см/16,14" Ракав : 31см/12,20 "Рамо : 41см/16,14" Мали Деца Бебе Девојки Роза Вез Топла Зима Тексас Палто Јакна Облека Моден дизајн, Сосема Нов,! Материјал : Тип На Тексас Шема : Крпеница јака : петар Пан јака должина на ракавот : Долг Ракав Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стил : Модата Стилскиот И модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно изработен е од материјали. алс, чувство На мека рака, нема никаква штета на кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1пц Палто. бебе девојка облека Деца подароци За момчиња и девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00