• Ново
Модвеј Лора Кинг Тапациран Кревет На Платформа Со Тркалезни Заострени Нозе, Повеќе Бои

Модвеј Лора Кинг Тапациран Кревет На Платформа Со Тркалезни Заострени Нозе, Повеќе Бои

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Забрзајте го декорот на вашата спална соба со Креветот На Платформата Лора. Изработена со рамка од цврсто дрво обложена со полиестерска ткаенина, лаура има заострени дрвени нозе, пластични лизгалки за стапала, стилска глава и десет цврсти дрвени летви со центрирана потпорна лента и две потпорни нозе за зголемена стабилност. Поради системот за поддршка на дрвени летви, употребата на кутија пролет е непотребна. Лаура поддржува душеци од мемориска пена како што е нашата серија Авелин. Совршен за модерни, минималистички и современи спални соби во средината на векот. Душекот не е вклучен. Потребно Е Собрание. Парична Казна Полиестер Тапацир. Десет Ребра За Поддршка На Дрво. Дрво Рамка / Честички Панел. Центар Железнички Со Поддршка Две Нозе. Монтирања На Четири Локации. Густа Подлога Од Пена. Не-Обележување На Лизгање На Стапалото. Вкупно Превозот Тежина : 119. Материјал На предметот : Рамката За Ткаенина е цврсто дрво И Јаглехидрати P2 панел 2 парчиња 775mmh црн прав обложен Метален столб За глава : 3 Прилагодлива Положба ТКАЕНИНА АТО/СОНЦЕ/каде што се користат малите б бакарни клинци мали ц бакарни нокти со големина 10mm. Собранието Задолжително : Да.

Карактеристики

Производи во категоријата

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00