• Ново
Houzer M-175-Cloud 33 22 9,5 Cloud 33 22 Granite Composite TopMount Double Bowl Butnue

Houzer M-175-Cloud 33 22 9,5 Cloud 33 22 Granite Composite TopMount Double Bowl Butnue

Buyers rating:
DEN 7024.00

Износ

Карактеристики и придобивки УВ-стабилна и храна безбедна, вклучени се максимални клипови за интензитет на бојата, вклучени цедалка не е вклучен опис на производот, Houzer M-175 Quartztone Series Granite Topmount 60/40 Double Bowl Sink се одликува со високо функционален дизајн за голем број на кулинарски листови. Направено од 80% фин кварц песок и 20% високо-оценка акрилик, кварцтонски гранит материјал е 3 пати потежок од природниот гранит, сепак, свиленкан за допир и лесен за одржување. Не-порозната површина е интринтно хигиенска, лесна за чистење и ги одвраќа дамките и другите загадувачи за антибактериска заштита. Материјалот има голема отпорност на термички шок и е УВ стабилен и отпорен на топлина на 500 плус степени за да се спротивстави на бледнее, чипови и гребнатини. Мерки за мерки од 14.5625 инчи ширина за 18.125-инчи и 16.125 инчи и двете длабоки 9,5 инчи и доаѓаат пред-оценети дупки за тапа. Инструкциите, клиповите за монтирање и образецот се вклучени за лесна инсталација. Се среќава со ASME A112.19.3-2000, UPC. Се вклопува во кабинет од 36 инчи. Преземања на производи M-175 Top Mount 60/40 Двоен сад Специфичен лист кварцтон Гранит мијалник Инсталирање Упатства M-175 Образец за инсталација Top Mount 60-40 Двоен сад. Надворешна димензија 33 "x 22". 9.5" bowl depth. Non-porous surface, silky to the touch, Optimum hygienic protection. Pre-scored (up to 4 holes). Compatible with the following accessories : 629702, 629703, CB-4100, WT-3500. Quartztone Granite, Екстремно цврста и издржлива површина со 80% кварц.

Карактеристики

Производи во категоријата

8. Гумена топка за игралиште, гранџ
  • Ново
Оценка на клиентот:

8. Гумена топка за игралиште, гранџ

Одлично за забава на отворено или активности за игралиште на училиште или дома Класична игралиште топк�

DEN 2.00