• Ново
Кентек Стапала Зелен КАБЕЛ За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За КЛИПШ КСВ-Р-112СВ САБВУФЕР СО ПОГОН НА SW

Кентек Стапала Зелен КАБЕЛ За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За КЛИПШ КСВ-Р-112СВ САБВУФЕР СО ПОГОН НА SW

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Кабелот за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кодиран во боја може да се користи за брза идентификација каде е поврзан кабелот за напојување и за конфузија и грешки на авијацијата. Тешкиот кабел за напојување се користи за апликации со поголеми побарувања за напојување. Овој тежок кабел за напојување е погоден за многу апликации, вклучувајќи напојување СО КОМПЈУТЕР на повеќето компјутери и периферни уреди, серверски систем и многу повеќе електроника користејќи го американскиот стандарден кабел за напојување со 3 краци. НЕМА5 5-15п конектор на едниот крај и IEC 320 C13 конектор од друга страна, овој кабел обезбедува сигурна врска за напојување за потребите за напојување на вашите апликации. Стандарди : УЛ, АДС, ИСО 9001 : 2000 Тип на производителот : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел. Должина : 6 Стапки. Жица Мерач : 18 AGG. Боја : Зелена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.1124 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја з�

DEN 959.84
Пјер Ане „Скараб“ платно уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пјер Ане „Скараб“ платно уметност

Уметник : Пјер Анекссубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички га�

DEN 1071.84