• Ново
Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон СЕИВИ Енвел Полнач ЗА Батерии Лцд-Дис?

Полнач За Батерии За Камера Полнач За Батерии Со Еден Слот Пренослив Полнач За Батерии За Полнач За Батерии За Камера За Никон

Buyers rating:
DEN 279.84

Износ

полнач за батерии за камера полнач за батерии со еден слот пренослив полнач за батерии за полнач за батерии за камера за никон СЕИВИ ЕНВИ15 Полнач ЗА Батерии Лцд Дисплеј За полнење заспецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Полнач За Батерии За Камера Материјал : пластика боја : црна тежина : Прибл. 57 применлива батерија : За никон EN-El15 Применлив модел : За Никон D600for Никон D610for Никон D750for Никон D800for Никон D800for Никон D810for Никон D7000for Никон D7100for Никон D7200for Никон V1 Напон : 4.2 8.4 vcurrent : 1-2aoutput Струја : 600 Macharging дисплеј : Lcd Дисплеј Пакет Листа : 1 X Полнач На Батерии1 X Usb Полнач Кабел1 X Инструкции Лцд Полнење Дисплеј, Кога Полначот Се Полни, Мрежата За Полнење Постепено Се Зголемува. Дизајн на безбедносно коло, заштита од преполнување, заштита од прекумерна емисија, заштита од недостиг. Можете да користите КОЈ било USB извор на енергија, вклучувајќи го и вашиот компјутер, за да го возите двојниот полнач. Безбеден и сигурен за употреба во патувања и активности на отворено. Прекрасен полнач за батерии за камера За Никон Д800 Д750 Д7000.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28