• Ново
ригаи 2-Години Бебе Шапка Слама Цвет Слатка Чиста Боја Лак-јазол Капа Торба За Отворено Каки

ригаи 2-Години Бебе Шапка Слама Цвет Слатка Чиста Боја Лак-јазол Капа Торба За Отворено Каки

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

ригаи 2-8 Години Бебе Шапка Слама Цвет Слатка Чиста Боја Лак-јазол Капа Торба за Отворено Каки. Опис : Со дизајн на цвеќе и лак, оваа капа изгледа толку симпатична и прекрасна и го прави вашето бебе попривлечно.Дизајнот со широк обод ќе ги задржи лицето и главата на бебето од сонце. И тоа е прилагодливо што ве тера лесно да ја прилагодите големината што одговара на вашето бебе.Изработена од добар сламен материјал, оваа капа е удобна и дише за носење.Обемот на капа е од 48 см до 54 см.Ова е изборот да им подарите убави подароци на вашите пријатели или деца на Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденски забави итн.Име на ставка : Шапкаатматеријал : Слама : Девојкиквантитет : 1 Еезони : Летен Стил : Модни Прилики : На Отворено, Патување, Секојдневен Живот итн.Погоден За Возраст : 2-8 Години Карактеристики : Дизајн На Цвеќе И Лак, Надворешен, Лесен, Удобен Детали За Големината : Обем На Капа : 48см-54см/18,9 "- 21,2 " (Прибл.) Големина на торба : 12см х 14см/4.72 "х 5.51" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Hator1 x Торба Со цвет и лак дизајн, оваа шапка изгледа толку симпатична и убава, и го прави вашето бебе повеќе око-фаќање. Дизајнот со широк обод ќе ги задржи лицето и главата на бебето од сонце. И тоа е прилагодливо што ве тера лесно да ја прилагодите големината што одговара на вашето бебе. Изработена од добар сламен материјал, оваа капа е удобна и дише за носење. Обемот на капа е од 48 см до 54 см. Ова е изборот да им подарите убави подароци на вашите пријатели или деца на Денот на Благодарноста, Божиќ, роденденски забави итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00