• Ново
Јумилаве Жени Со Цврста Боја Трендовски Тенок Краток Ракав Основна Тенка Долна Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски Врв Дневна Удобна Опуштена Облека

Јумилаве Жени Со Цврста Боја Трендовски Тенок Краток Ракав Основна Тенка Долна Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски Врв Дневна

Buyers rating:
DEN 416.00

Износ

Големина : XS Биста : 72cm/28.35" Рамо : 34cm/13.39" Ракав : 11cm/4.33" Должина : 53cm/20.87" Големина : S Биста : 76cm/29.92" Рамо : 35cm/13.78" Ракав : 12cm/4.72" Должина : 54cm/21.26" Големина : M Биста : 80см/31.50" рамо : 36см/14.17" ракав : 13см/5.12" должина : 55см/21.65" големина : л биста : 84см/33.07" рамо : 37см/14.57" ракав : 14см/5.51" должина : 56см/22.05" големина : xl биста : 88см/34.65" рамо : 38см/14.96" ракав : 15см/5.91" Должина : 57см/22.44" прилики : овој женски врв е избор за канцеларија, Работа, Секојдневен ден, забава, училиште, одмор, дом, датум, клуб, ноќно излегување, летни активности во затворени простории и на Отворено или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријателка Можете Да Ги Спарите Овие врвови Со ХЕЛАНКИ Здолништа фармерки, тексас шорцеви, хеланки, Патики, сандали или потпетици За Да Го Комплетирате Секојдневниот изглед во пролетната летна fall или зимските сезониубаво. Графиките Се Светли Со Колоргендер : Женски Летни и есенски измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ги со машина. Закачете се да се исуши. Ве молиме, дозволете мерење од 1 инч/2 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Применлива сезона : Одлично За секојдневно носење во пролет, лето и fall.Стил : Мода, Каузалност пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Жени За Да Користат мека ткаенина, удобна за носење.Многу погоден за пролет летни денови секоја година.Костум за секојдневен, одмор, шопинг, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви, здолниште итн(поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Повод : Погоден За секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено, клуб за носење. Големите подароци за жените. Мек, лесен, Растеглив и Дише, Одличен Избор за Секојдневен Изглед. Убави летни кошули се одлични за работа, плажа, канцеларија, патување, одмор, одмор, забава, клуб и запознавање. Лесно се спарува со секоја панталона. Секогаш добар основен за при рака, оваа лабава маица со рамо за капка е предодредена да стане секојдневен фаворит благодарение на опуштеното вклопување и мекото чувство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Мода Фит Рингспун Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Мода Фит Рингспун Маица

4.5 мл., 100% чешлан прстенест памук, 30 Еднокреветни Сиви е 90 / 10 Боите на Памук / полиестерхедер се 40 / 60 памуч�

DEN 303.84
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64
Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20