• Ново
Уникатни поговори за женски кукавички врат од страна на врвот на туниката

Уникатни поговори за женски кукавички врат од страна на врвот на туниката

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Едноставен елегантен разноврсен за сите прилики во текот на целата година, лесен за носење работна мода пуловер маица. Овој врвен пуловер со долги ракави е еден од предметите што мора да ги имате во вашата гардероба. Тенок пресек може да ја покаже вашата шармантна силуета, а декор на копчето додава случајно чувство. Слободно можете да го спарите со фармерки и чизми за паметен изглед. Моделот носи S : Висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 ", половината : 26 ", тежина : 126 lbs. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите - -Ширина на вода - Girth на половината - Должина на ракавот - 30 3/8 - - 13 5/8 27 - 23 1/4s - 32 1/4 14 1/8 28 7/8 23 5/8m 34 1/4 14 5/8 30 7/8 24 L - 37 1/4 15 3/8 33 7/8 24 3/8xl - 40 1/4 16 36 7/8 24 3/42 XL -43 1/4 16 3/4 39 7/8- - 24 3/43 XL - 46 1/4 - 17 3/8 42 7/8 25 3 /8 Единствени поволни цени за женски кукавички врат од вратот ја уништија топкиот Топ 60% памук, 35% полиестер, 5% спандекс. Увезена. Цврста боја. Кукав врат. Долги ракави. Машинско миење ладно со како боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица Со долга Должина Маица Лабава Памучна Женска Кошула Фустан Со Копчиња Женски Обични Врвови Долга Блуза Женска Блуза Кул

Стил : Секојдневна Јака : Стојат Фит : Одговара на големината што добивате : 1 Х блуза во центарот на внима�

DEN 3.00