• Ново
Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан

Имате Женски Секојдневни Фустани Женски Фустан Шифон Елегантна Чипка Крпеница Фустан Исечен Долг Фустан Деверуша Вечер Фустан

Buyers rating:
DEN 291.52

Износ

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Шифонсезона : Пролет; Лето; Есенска Фитнес : Вклопете Ја Должината На Големината : Должина На Ракавот До Глуждот : Кратко Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Стил На Совпаѓање На Боите : Лежерно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме, Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Референцирате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Половината : 65см~75см/25.59"~29.53" Колк : 80см~85см/31.50"~33.46" Должина : 120см/47.24" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40" Половината : 69см~80СМ/27.17"~31.50" колк : 84см~90см/33.07"~35.43" должина : 121см/47.64" големина : л сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 100см/39.37" Половината : 73СМ~85СМ/28.74"~33.46" колк : 90см~95СМ/35.43"~37.40" должина : 122см/48.03" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 105см/41.34" половината : 77см~90см/30.31"~35.43" Колк : 96СМ~100СМ/37.80"~39.37" должина : 123см/48.43" големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110см/43.31" половината : 81см~95см/31.89"~37.40" колк : 102см~105см/40.16"~41.34" ДОЛЖИНА : 124СМ/48.82" големина : хххл сад : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 115СМ/45.28" половината : 85см~100см/33.46"~39.37" колк : 108см~110см/42.52"~43.31" должина : 125см/49.21" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработени Од Висококвалитетни И Удобни Материјали, Ви Овозможуваат Кул Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки И Нежен Накит. Најдобри Празнични Подароци За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Погоден За Различни Прилики, Може Да Се Носи Дома, На Отворено, На Датуми. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете Белило. Немојте Да Се Исушите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колиша Жени Макси Фустани Надвор Рамо Долг Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Забава Еднобојна Вечерна Наметка Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колиша Жени Макси Фустани Надвор Рамо Долг Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Забава Еднобојна Вечерна Наметка Зелена

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 391.20
Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Женски Б�

DEN 1.00
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

Моден Женски Пролет / Лето Кружен Врат Секојдневен Фустан Без Ракави Без Ракавикарактеристики : 1 Каракт

DEN 2.33