• Ново
Ројалов Летен Фустан Тесен Фустан За Колкови За Жени Со Тркалезен Врат Со Цврста Боја Фустан Со Кратки Ракави

Ројалов Летен Фустан Тесен Фустан За Колкови За Жени Со Тркалезен Врат Со Цврста Боја Фустан Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 516.64

Износ

Големина : С Биста : 88см/34,65" Рамо : 37см/14,57" Ракав : 14,5 см/5,71" Половината : 82см/32,28" Колк : 96см/37,80" Должина : 93см/36,61"Големина : М Биста : 94см/37,01" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 15см/5.91" половината : 88см/34.65" колк : 102см/40.16" должина : 95см/37.40"големина : л биста : 100см/39.37" рамо : 39см/15.35" ракав : 15.5 см/6.10" половината : 94см/37.01" колк : 108см/42.52" должина : 97cm/38.19"големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 40cm/15.75" ракав : 16cm/6.30" половината : 100cm/39.37" колк : 114cm/44.88" должина : 99cm/38.98"големина : xxl биста : 112cm/44.09" рамо : 41cm/16.14" ракав : 16.5 cm/6.50" половината : 106cm/41.73" колк : 120cm/47.24" должина : 101cm/39.76"големина : xxxl биста : 118cm/46.46" рамо : 42cm/16.54" ракав : 17cm/6,69" половината : 112см/44,09" колк : 126см/49,61" должина : 103см/40,55"ќе добиете : 1 женски фустанрода : Женска дебелина : стандардна должина : редовна5. Боја : постојат некои разлики помеѓу различните монитори, ве молиме не грижете се прилика : Секојдневен2. Верзија : тркалезен врат со дизајн на странично раздвојување, што може добро да ги дизајнира полите, ременот и колкот и добро да ја покаже кривата на фигурата : соодветен стил на големина : секојдневен, метод на секси перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење3. Прилика : погоден за роденденска забава, забава, шопинг и други свечени прилики тип на шема : Цврста боја 4. Големина : овој производ е тесен фустан. Овој вид ткаенина има одредена еластичност. Ве молиме изберете според вашата големина. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не на време. Можеме да ја препорачаме вистинската големина за вашиот опис1. Материјал : лесен и дише, флексибилен и удобен, што е добар избор Летен Фустан Ројалав 2023 тесен Фустан За Колкови За Жени Со Цврста Боја Со Цврста Боја Фустан со Кратки Ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Усмикси Фустани За Жени Лето Плус Големина Гроздобер Графика Лабава Страна Пресече Халтер Резервоар Макси Фустани Со Џеб Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Фустани За Жени Лето Плус Големина Гроздобер Графика Лабава Страна Пресече Халтер Резервоар Макси Фустани Со Џеб Цветни

Продавница за царинење,Под Продавница за Облека од 5 долари,Кликнете На Еве Смешни Фустани За Жени 2023 Ле�

DEN 479.84
Големи Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Без Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Големи Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Без Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси

Светилиштето Бургундско Огледало Рефлексија Дизајнерски Фустан за Печатење срдечно ве поканува на лет

DEN 335.68
Колиша Жени Макси Фустани Надвор Рамо Долг Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Забава Еднобојна Вечерна Наметка Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колиша Жени Макси Фустани Надвор Рамо Долг Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Секси Забава Еднобојна Вечерна Наметка Зелена

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 391.20
Зермоге Летни Фустани За Жени Дозвола Плус Големина Модни Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Секојдневен Долг Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зермоге Летни Фустани За Жени Дозвола Плус Големина Модни Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Секојдневен Долг Фустан

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно но

DEN 479.84