• Ново
Женски Блуза Лето Краток Ракав Солидна Боја Блузи Секси Поштенски V Вратот маица

Женски Блуза Лето Краток Ракав Солидна Боја Блузи Секси Поштенски V Вратот маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тип : Женски Врвови Маица Блуза. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Летни Врвови, Секојдневна Лабава Маица. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Каки, Зелена, Темно Зелена, Сина, Сива, Виолетова, Црна. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, 3ХЛ. Материјал : 35% Полиестер 65% памук. Деколте : Патент V Вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. Содржина На Пакетот : . 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Затворете го врвот со мазна површина, тенка текстура, добра еластичност, мешан стил на боја. Секси V вратот со прилагодливи патент повеќе истакнати вашата добра фигура. Лабава кошула со кратки ракави, еластичност, секојдневна мека и удобна. Прилики-совршени за есенски, пролетни, летни и топли активности во затворен простор во зима. Погоден е за повеќето прилики, како што се секојдневно секојдневно носење, работа, канцеларија, забава, клуб, одмор, состанок, вечер итн. Носете каде сакате!. Ве молиме погледнете го нашето мерење на големината пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44
Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атинеток Слатки Врвови За Жени Кои Излегуваат Елегантна Крпеница Од Тантела Плус Големина Лабави Лесни Маици Со Кратки Ракави

Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 ч

DEN 335.84