• Ново
Светилка за табела за акцент на Бристоу - Бела завршница - Бела сенка на ткаенината на тврдокорните ткаенини

Светилка за табела за акцент на Бристоу - Бела завршница - Бела сенка на ткаенината на тврдокорните ткаенини

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Светилката за табели со акцент на Бристоу е направена со прекрасен гроздобер карактер што го изнесува неговиот недооценет, минималистички дизајн. Изработено со употреба на бела завршница керамичка база со четки челични акцент ленти, оваа ламба допира до сè што го прави дизајнот од 20 век одличен. Додадете ја нејзината бела сенка на ткаенината од тврда форма и добивате вкус на дизајн од средниот век што е совршено во тренд. Направено од челик, стакло и тврда ткаенина. Потребна е една максимална средна основна сијалица од 150 вати E26 (продадена одделно). 5-метарски кабел. Напон : 120 V. Сенка на ткаенина од тврда бела боја. Сенката е висока 17 „широк x 14“.

Карактеристики

Производи во категоријата

Прстени За Мажи Змеј Жени Ангажман Дијамантски Венчален Прстен Украс Праска Срце Прстен Подарок На Мајката Мајка Дијамантски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прстени За Мажи Змеј Жени Ангажман Дијамантски Венчален Прстен Украс Праска Срце Прстен Подарок На Мајката Мајка Дијамантски

Жените Ангажман Дијамант Свадба Прстен Украс Праска Срце Прстен Денот На Мајката Подарок Мајка Дијаман

DEN 639.84
12 пара Поставени Градинарски Ракавици Бунари Отпорни На Трн Флексибилни Цветни Печатени Работи Заварување Градинарски Ракавици
  • Ново
Оценка на клиентот:

12 пара Поставени Градинарски Ракавици Бунари Отпорни На Трн Флексибилни Цветни Печатени Работи Заварување Градинарски Ракавици

Опис : Овозможувајќи леснотија на движење, овој производ е зголемена удобност, подвижност и умешност, шт

DEN 86.24