• Ново
Платно Печатење-Бенкси: Полициска Претпазливост

Платно Печатење-Бенкси: Полициска Претпазливост

Buyers rating:
DEN 879.52

Износ

Безбедно пакување платно печатење е заштитено со меур обвивка, а потоа спакувани во дебел картон пред превозот.Платнената ѕидна уметност е украс што паѓа во очи, без оглед на просторијата во која е поставена! Нашата понуда вклучува големи платнени отпечатоци за дневната соба, репрезентативни ѕидни уметнички отпечатоци за канцеларијата, смирувачки отпечатоци од спалната соба, платнени слики кои го персонализираат ентериерот и внесуваат уникатна атмосфера, радосно ѕидно платно за детската соба итн. Широкиот спектар на дизајни ќе го задоволи секој вкус. Италијанско платно употребата на традиционален, издржлив материјал како италијанско платно, во комбинација со модерна технологија на производство овозможува да се долови духот на традиционалното сликарство, додека се чуваат сите придобивки од дигиталното печатење. Современите платнени отпечатоци со вистински дизајнери ги допираат Нашите уметници ги користат своите искуства, страст и знаење, истурајќи ја уметноста во секоја нивна работа, за да можеме да ставиме во ваши раце платнен принт што се вклопува во каноните на современиот дизајн. Нека платното печати " Бенкси : Полициска Претпазливост " променете го вашиот дом и домовите на вашите најблиски! големина : 47. Платно печатење за кое сте заинтересирани е комбинација од најквалитетно печатење, прецизна рачна работа и најквалитетни материјали. Платното печатење, исто така, може да го декорира ѕидот во помалку очигледни простории, како што се кујната, бањата или ходникот.Дали сакате да го промените изгледот на вашиот стан? Дали чувствувате дека дојде време за промена, кога ќе влезете во вашиот дом? Или можеби ви треба само одличен подарок?Висококвалитетното платно печатење на италијанско платно "Бенкси : Полициска Претпазливост" е резултат на работата на талентиран тим дизајнери – млади уметници, графички дизајнери и фотографи со глави полни со идеи.5 " Платно Печатење-Бенкси : Полициска Претпазливост. Производ Без мирис Нашите отпечатоци од платно се без мирис и 100% безбедни, поради што се погодни за закачување во спалната соба или во собата на вашето дете. платно Бенкси), светски мапи, индустриски обрасци и многу, многу повеќе. Најквалитетно печатење! Италијанското платно во комбинација со вистинската резолуција за печатење гарантира совршена острина на сликата и длабочина на бојата. Без оглед на просторијата во која е поставена, таа ќе му даде на ентериерот уникатна атмосфера и ќе создаде пријатна атмосфера за сите жители и гости.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ладно Време Куче Топол Елек Јакна Палто, Миленичиња Зимска Облека Гитови За Мали Средни Големи Кучиња, Водоотпорен Топло Миленичиња

Материјал : Тип На Ставка : Елек За Миленичиња Сезона : umn, Зима Големина : XS / S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL Боја

DEN 447.84
Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбана Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Нокиа 7. Совршено Одговара За

Урбанкс Универзална Водоотпорна Торбичка За Мобилни Телефони Случај За Сува Торба Дизајнирана За Nokia 7.1

DEN 217.44
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33