• Ново
Детски Чевли Детски Влечки За Девојчиња Кристал Чекор Чувство На Нелизгање Меко Дно Еден Збор Флип Апостолки

Детски Чевли Детски Влечки За Девојчиња Кристал Чекор Чувство На Нелизгање Меко Дно Еден Збор Флип Апостолки

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

87" погоден за : големи ДЕЦА ГОЛЕМИНА : 34 САД : 1,5 велика британија : 1 еу : 33 Препорачана Возраст : 9,5-10 години должина на влошката : 20,5 См/8,07" погоден за : ГОЛЕМИ ДЕЦА ГОЛЕМИНА : 35 сад : 2,5 велика британија : 2 еу : 34 препорачана возраст : 10,5-11 години должина на влошката : 21,5 См/8,46" ПОГОДЕН ЗА : ГОЛЕМИ ДЕЦА ГОЛЕМИНА : 36 Сад : 3 велика британија : 2,5 Еу : 35 препорачана возраст : 11-11, 5 ГОДИНИ должина НА влошката : 22см/8,66" Погоден За : големи деца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20