• Ново
Детски Цртан Филм Ја Негува Облеката 1-6Т Малите Момчиња Памучни Врвови На Екипажот Маица За Мали Деца Со Кратки Ракави

Детски Цртан Филм Ја Негува Облеката 1-6Т Малите Момчиња Памучни Врвови На Екипажот Маица За Мали Деца Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

1-6Т Мали Момчиња Маици Детски Цртан Филм Негува Облека Мало Дете Екипаж Врат Памучни Врвови кратка должина на Ракавот : редовен Тип на Производ : Врвовиприменлива Возраст : 13-24 месеци, 4-6 години предучилишна возраст, 25-36 месеци применливи луѓе : детска јака тип : Тркалезен материјал за вратот : полиестер, памучна сезона : должина На Летниот Ракав ( см) : Краток ОПИС на РАКАВИТЕ : Големина Нормален Тип На Врв : Пол На Маица : boy SizeBustLength-Age90cm-55cm/21.65"37cm/14.57"1-2 Y100cm59cm/23.23"40cm/15.75"2-3 Y110cm63cm/24.8"-43cm/16.93"3-4 Y120cm67cm/26.38"46cm/18.11"4-5 Y130cm70cm/27.56"50cm/19.69"5-6Ј чист памучен материјал, мек и дише, безопасен за детската кожа. Маица со кратки ракави достапна во 5 големини, погодна за деца на возраст од 1 до 6 години во fall/пролет. За играње на отворено, роденденски забави, фотографирање бебиња, семејни денови или секоја пригода. Вклучен пакет : 1 Маица со кратки ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата

1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84