• Ново
Два Комплети, Костум За Женски Висок Струк Со Цврста Боја Со Тркалезен Врат Без Ракави Врвна Култура На Резервоарот Со Копче Надолу Фустан Сино

Два Комплети, Костум За Женски Висок Струк Со Цврста Боја Со Тркалезен Врат Без Ракави Врвна Култура На Резервоарот Со Копче

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Женски Пролет И Лето Касуа Круг Вратот Елек Кошула Средна Должина Гради Фустан Две Парче Setfeartes : 1.Карактеристики : Секојдневен Комплет,Без Ракави ,Цврст,Тенок,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Комплет.2.Материјал : памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester,Spandex Style : Casual,Fashion Length : Должина На Кратки Ракави : половина ракав како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жените Ја Поставуваат Големината.USUKEUBust Waist Dress Должина На Врвот xxxl2x-Голем121642102cm/40.16 "84cm/33.07" 89cm/35.04 "50cm/19.69" Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 102cm/40.16"Половината : 84cm/33.07"Должина Фустан : 89cm/35.04"Врвот должина : 50cm/19.69" Прилики : Работа,бизнис,канцеларија,интервју за работа,коктел,гостин на свадба,деверуша,вечера,вечера,црква,враќање дома,банкет и ТАКА НАТАМУ. Големина на производот : Различни големини и бои за да изберете, Проверете Ја Табелата Со Големини на сликата или описот пред вашата нарачка. Можете да испратите е-пошта контактирајте ме за големината. НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на нашата табела со големини на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. Со задоволство ќе ви помогнеме доколку има прашања. УДОБНО ЗА НОСЕЊЕ : ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. стилски дизајн : женски кошули со плус големина со основен, но класичен дизајн на вратот v, убава боја, краток ракав за покривање на надлактиците, доволно долг за покривање на колковите и стомакот. обична блуза за вратот,шифон блузи,лабави врвови од туника,стилска кошула со туника со патент,блуза со засукани ракави,стилска блуза за вратот, блуза со патент,блуза од кошула ,шик 3/4 засукан ракав,женски работни блузи,женски блузи облечени, блуза со ракави со манжетни.

Карактеристики

Производи во категоријата