• Ново
Апстрактни Пролетни Рози Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Гардероба Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Апстрактни Пролетни Рози Копчиња За Кујнски Ормар Шкаф За Гардероба Фиока За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Buyers rating:
DEN 207.20

Износ

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ € Материјал : кристално стакло и abs пластика € дијаметар на Копчето : 1,37 инчи} Висина на Копчето : 1,10 инчи € дијаметар На Основата : 0,66 во € должина На Завртката : Кратко 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 ИНЧИ, долго 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 Востапки За инсталација : 1 : Измерете го предметот во кој ќе се навртува завртката за да одредите колку длабоко мора да биде завртката. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување).2 : Користете го Ова мерење за да одредите каде сакате да ја скршите завртката. Се засекува на секој квартал инч, затоа едноставно одлучете кој засек да го користите.3 : Користете клешти за да ја држите завртката. Цврсто држете ја оваа страна. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани.4. Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине.Пакетот Вклучува : 12 парчиња копчиња на вратата од плакарот 12 парчиња пократки завртки 12 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа.Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом. Класичен кружен стил со атрактивен и грациозен изглед привлекува различни вкусови. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. Едноставно Пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и дупчете дупка. Потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и цврсто зашрафете ја на копчето. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : нашите копчиња за кујнски ормари се совршени за фиоки, плакари, ормари, комоди, бањи, полици за книги, ноќни маси, кутии за решетки за накит и складирање фиоки и многу повеќе, што ви го олеснува отворањето и затворањето на фиоките.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33