• Ново
PwrON AC Адаптер Замена за 12v Linksys E2100l E3000-rm 54gp Rt31p Rv Безжичен Рутер

PwrON AC Адаптер Замена за 12v Linksys E2100l E3000-rm 54gp Rt31p Rv Безжичен Рутер

Buyers rating:
DEN 182.08

Износ

Ако не знаете дали машината може да го користи овој адаптер, можете да ги видите излезните параметри на вашиот оригинален адаптер (напон, струја) дали се во согласност со. ако го изгубите оригиналниот адаптер, можете да ги проверите параметрите на дното на компјутерот или вашите илустрации на машините. Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Екстра долг 6,6 стапки/2 МЕТРИ кабел за напојување ви ја обезбедува потребната флексибилност. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00