• Ново
Галтех Интернационал 738др фт. Делукс Авто Навалување & Челик Кабел Рака Насликани Чудак Лифт Сончоглед Жолта Сончаница

Галтех Интернационал 738др фт. Делукс Авто Навалување & Челик Кабел Рака Насликани Чудак Лифт Сончоглед Жолта Сончаница

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Делукс Автоматско Навалување И Челичен Кабел Рачно Насликан Лифт За Чудак Сончоглед Жолт Сончоглед Карактеристики На Сончоглед Обоена Бамбусова Завршница Делукс Автоматско Навалување Подигнување На Лифт Од Нерѓосувачки челик Спојки Со навојна Спојка Со Цврста Смола И Завршно Автоматско Заклучување На Метални Куќишта Како Бамбус Јазли Станбени апликации странично покривање на сенката до 54" Табелабамбусовите Јазли Се Удираат Во Алуминиум, Создавајќи Реален Дијаметар На Финишот 1,5"Спецификации Боја На Ткаенина : Сончогледово Жолто Сончање : 9 Стапки бр.на ребра : 8 - ску : Gltc3937 Делукс Автоматско Навалување И Челичен Кабел Рачно Насликан Лифт Со Чудак Сончоглед Жолт Сончоглед има рачно насликана бамбусова завршница. Делукс Автоматско Навалување. Чудак Подигнете нерѓосувачки челик кабел. Навој Спојка. Цврст Смола Центри и Финалето. Автоматско Заклучување Метално Куќиште. Животот Како Бамбус Јазли. Станбени апликации. Идеална покриеност во сенка до 54" маси. Бамбусовите јазли се удираат во алуминиум, создавајќи реална завршница. Пол Дијаметар 1.5". Спецификации Боја На Ткаенина : Сончоглед Жолта Сончаница. Големина : 9 стапки. Не.на ребрата : 8. - SKU : GLTC3937.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84
Карл Флекси Камера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карл Флекси Камера

ПОТЧИНЕТИТЕ СЕ ВРАТИЈА И ПОПОДГОТВЕНИ ОД КОГА БИЛО ДА МУ СЛУЖАТ НА СВОЈОТ СЛЕДЕН ЛИДЕР Секогаш барајќи �

DEN 1584.00
Кулкор Краток Ракав Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кулкор Краток Ракав Дуксер

88% полиестер / 12% Еластан Кулкор со технологија за обезбедување боја која помага да се спречи миграцијат�

DEN 800.00
Акме Мебел Карго Масичка За Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акме Мебел Карго Масичка За Кафе

Стил и складирање сите во едно, Масичката За Товар За Мебел Акме Е исклучителен начин да ја направите ва�

DEN 1.33
Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силиконска Шпатула Палачинка Лопата Широк Превртувач Нелеплива Пржена Лопата Флексибилен Превртувач За Омлет, Палачинка, Риба,

карактеристики : најлон ентериер за цврстина, но сепак флексибилен Употреба На температури ДО 450 F, избе�

DEN 0.33