• Ново
Бебимов Нутрибаби - Во Производител На Храна За Бебиња Со Шпорет На Пареа, Мешавина И Пире, Потопло, Одмрзнувач, Стерилизатор

Бебимов Нутрибаби - Во Производител На Храна За Бебиња Со Шпорет На Пареа, Мешавина И Пире, Потопло, Одмрзнувач, Стерилизатор

Buyers rating:
DEN 1087.84

Износ

Вистинска кујна за Вашето Бебе. Состојките за готвење одделно е тајната за здрава и вкусна кујна. Со Нутрибаби, состојките се готват одделно : се што треба да направите е да започнете да ја готвите храната што треба да се готви најдолго во 1-та корпа, а потоа додадете ги другите состојки во 2-та корпа неколку минути пред крајот на циклусот. Соодветно на тоа, секоја состојка готви за вистинското време и бебето има корист од сите витамини и ужива во правилните вкусови. Најголем капацитет на пазарот со капацитет од 6 ? чаши готвење и 2 ? мешање чаши идеално е да се готви неколку дена или неколку бебиња истовремено. Нутрибаби ви заштедува време во кујната и ви дава повеќе време да се дружите со вашите малечки. Единствениот процесор за храна за бебиња со 5 различни функции : пареа, мешавина, стерилизира (до 3 шишиња со целосна големина), одмрзнува и загрева. Сите функции лесно се управуваат преку неговиот ЛЦД-екран. Бидејќи стерилизира и топли шишиња Нутрибаби може да се користи уште од раѓање, а тоа го прави совршена ставка за регистар на бебиња. Нутрибаби доаѓа и со шпатула и книга со рецепти кои ќе ве водат да направите вистинско готвење за Бебето! Сакате повеќе? Одете на Апликацијата Нутрибаби : Готвење Храна За Бебиња и пронајдете ги вашите следни омилени рецепти Родителите водени од иновации Од 1997 Година, Бабимов повторно го измислува секојдневниот живот на родителите преку обезбедување сигурни, високо дизајнирани и технолошки напредни производи управувани од родителот?влез : фокус група со мајки, средба со комитет на експерти и денови за набљудување во нашата Сопствена Дневна грижа-Доживотна Гаранција За расадник : Довербата е од суштинско значење кога станува збор за опремата за бебиња, А Бабимов е посветен да понуди безбедни и висококвалитетни производи и нуди доживотна гаранција за сите свои производи. Бабимов Нутрибаби-Крем.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67