• Ново
Сет За Обука За Претенцил, Пакет, 6 + Месеци

Сет За Обука За Претенцил, Пакет, 6 + Месеци

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Воведувањето цврсти материи на вашето малечко е возбудлива пресвртница со овој комплет прибор за стартување. Комплетот За Обука За Претенцил нук вклучува 2 повеќестепени лажици и 2 повеќестепени вилушки кои се смислено дизајнирани да го поддржат патувањето за самохранење на вашето бебе. За почетните фази, Лажицата И вилушката За мечка Од Претенцис му помагаат на бебето да научи да се храни со леснотија и без неред. Помалите рачки за лесно држење се дизајнирани за природно разбирање на бебето. Лажицата За Мечка Со Претенцис има специјални жлебови и канали кои ја заробуваат храната—што ја прави идеална за пире и домашна пире од храна. Вилушката За Претенцил има флексибилни боцки што го олеснуваат собирањето меко овошје и варен зеленчук. Сите прибор се безбедни за миење садови за брзо чистење погодно за родителите и без БПА за целосен мир на умот. За возраст од 6м+. Нук Лажица И вилушка за Мечка без фрустрации со мали рачки за лесно држење дизајнирани за природно разбирање на бебето. Едноставно натопете ја лажицата За Мечка Од Нук Во Пире или подебела храна како јогурт или домашни каши и специјалните жлебови и канали ја заробуваат храната за хранење без неред. Вилушката За Претенцил Нук има флексибилни надворешни боцки и цврсти внатрешни боцки за лесно собирање и држење на меко овошје и зеленчук. Издржливата вилушка и лажица од нерѓосувачки челик се со големина точно за мали деца со рачки дизајнирани да ги држат врвовите надвор од масата и подалеку од бактерии. Топ-решетката машина за миење садови-безбедно, бпа-слободен и латекс-бесплатно. Пакетот вклучува 2 вилушки и 2 лажици; возраст од 6м+.

Карактеристики

Производи во категоријата