• Ново
ксинкингхао чаши за хранење бебиња учење прибор за пиење силиконски закуски мали деца детски тренер пинк

ксинкингхао чаши за хранење бебиња учење прибор за пиење силиконски закуски мали деца детски тренер пинк

Buyers rating:
DEN 53.92

Износ

Чаши за Хранење бебиња Учење Прибор За Пиење Силиконски Закуски Мали Деца Детски Тренерниме : силиконски закуска купматеријал : храна одделение силикон100% Храна Одделение Силиконски Предност : 1.Отпорен на паѓање, а не на паѓање2.Лесно за чистење3. Анти-изгореници, Издржат 200 ° висока температура4.силно вшмукување, Не е лесно да се вознемири5.Метод на дезинфекција : ПареаВрие.Ќе добиете : 1 парчиња Силиконска Чаша Стакло И Шише. Бебе Хранење Чаши Учење Пиење Силиконски Закуска Мали Деца Деца Тренер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67