• Ново
Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Среќниот Сад езпз е се-во-едно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и ги намалува чиниите и чиниите со врвови. Среќниот Сад им помага на малите деца и децата од предучилишна возраст да јадат супа, тестенини, овесна каша и житарки. Функцијата за вшмукување ги намалува чиниите и чиниите со врвови . Стабилната основа промовира самохранење и развива фини моторни вештини . Мат фаќа хаос . Им помага на малите деца и децата од предучилишна возраст да јадат супа, тестенини, житарки и закуски . Душеците можат да бидат наредени и носени со храна. Димензии : 10.25 х 8.75 х 1.5 . Големина на порција : 12оз . 100% Силикон За Храна (бпа, БПС, пвц, фталат и латекс бесплатно) . Машина за миење садови, микробранова печка и безбедна рерна (до 350 степени).

Карактеристики

Производи во категоријата