• Ново
Првите Години Снек Чаша Дизни Автомобили

Првите Години Снек Чаша Дизни Автомобили

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Направете го оброкот забавно искуство за вашето малечко со Садот Од Првите Години. Грицките за мали деца имаат тенденција да се истураат насекаде, што значи дека мама и тато постојано дежураат. Не повеќе. Одликувајќи се со ликови што вашето дете ќе ги сака, овој сад За ужина отпорен На истурање На Дизни нуди идеално решение за завршување на неуредното грицкање. Едноделниот капак со завртки држи сѐ на место со меки клапи што му овозможуваат на вашето дете пристап до грицки без истурање, дури и ако падне или навали. Првите Години Сад не содржи БПА, и тоа е машина за миење садови безбедно да се направи за лесна нега и одржување за зафатен мајки. Исто така, има рачки за лесно разбирање за да му овозможи на вашето малечко удобно да се фати и да го користи. Овој сад е прекрасен начин за малите деца да уживаат во закуски и оброци додека сте во движење. Првите Години Дизни / Пиксар Автомобили Снек Боул Отпорен На Истурање-1-пакет : Тотс можат да пристапат до нивните омилени закуски без истурање. Завртки за капак од 1 парче и има меки клапи за држење закуски на место. Лесно - сфати рачки. Бпа-слободен. Топ-решетката машина за миење садови безбедно. Првите Години истури доказ сад карактеристики слика на карактер Од Автомобили Дизни/Пиксар.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67