• Ново
BooginHead Sippigrip Држач За Чаши За Играчки, Момчиња И Девојчиња За Новороденчиња И Мали Деца, Наутичко Црвено

BooginHead Sippigrip Држач За Чаши За Играчки, Момчиња И Девојчиња За Новороденчиња И Мали Деца, Наутичко Црвено

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Земете зафат на голтка чаши и шишиња! за доенчиња и мали момчиња и девојчиња на возраст од 3-36 месеци. Бугинхед сипигрип сипи чаша и држач за играчки е производ измислен од мама што спречува детски чаши, шишиња и играчки да паднат на подот и да се изгубат или валкаат. Одлично за во затворени простории, на отворено и патување! Задебелени и класични модели се рачно дизајнирани во куќата за шик, функционално парче кое нуди мир на умот и изгледа симпатично. Држачот за шишиња за бебиња сипигрип држи силно со патентиран материјал за држење и се прицврстува на речиси секое седиште за автомобил, столче за столче, столче за ресторан и количка и пакува мали за да се вклопат во која било големина торба или чанта за пелени. Сипигрип сипи куп ремен беше измислен во 2007 година, и тоа беше првиот висок стол чаша лента на пазарот. Мал и женски во Сопственост Во Исака, Вашингтон, Бугинхед знае дека родителството е предизвик. Ние го олеснуваме со стилски, универзални, достапни производи за бебиња кои подаваат подадена рака кога ви е најпотребна. Среќни родители, среќни бебиња, радосни семејства! Содржи една (1) сипигрип сипи чаша ремен и играчка тетер за момчиња и девојчиња на доенчиња и мали деца на возраст од 3-36 месеци. Работи со високи столици, колички, седишта во ресторани и многу повеќе! Обезбедете играчка, држете ги чашите и забите блиску и чисти и престанете да се истурате со Држачот за Чаши Сипигрип! Сипигрип е *оригиналниот* мама-измислен ремен за чаши што ја лансираше компанијата во 2007 година. Овој стилски и модерен ремен за држач за чаши е без БПА, пвц и фталат. Држачот за чаши со прилагодлива должина, исто така, прави совршен ремен за играчки за бебиња при прошетки со количка или на одмор. Сипигрип е универзален, работи со која било шолја или шише за бебиња што ќе ја изберете. Супер силниот материјал за држење цврсто се држи до чаши, шишиња, повеќето играчки и заби и е направен од издржлив, зашиен полиестер и делрин. Рачно миење, лежеше рамно за да се исуши. Држач за чаши сипигрип и тетер за играчки за бебиња е одличен за патувања, одмор и патувања со автомобил. Запрете го истурањето и чувајте ги играчките блиску и чисти со оригиналниот разноврсен, повеќенаменски, прилагодлив ремен за чаши. Кпсс/ЦПСИА Во Согласност. Бугинхед е мал бизнис во сопственост на жена лоциран Во Исаках, Вашингтон. Производителите на стилски и функционални основни работи за бебиња како клипови за цуцла, памучни лигавчиња, плишани животни за држачи за цуцла и држачи за чаши за пиење, рачно ги дизајнираат нивните уникатни дезени во куќата. Бугинхед е совршен избор за новите родители кои сакаат нешто малку поспецијално,но исто така им требаат и нивните бебешки работи за *работа.*.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67