• Ново
Бебешка Бебешка Чинија, Лажица и Вилушка, 2пк

Бебешка Бебешка Чинија, Лажица и Вилушка, 2пк

Buyers rating:
DEN 255.20

Износ

Babybjorn® Бебешка Чинија, Лажица И Вилушка Портокалова/тиркизна 4m+. Направено со пластика безбедна за храна. Стабилна чинија, лажица погодна за држење и вилушка во форма и дизајнирана да му овозможи на детето лесно да ја собере храната. Овој производ без БПА е безбеден за миење садови и микробранова печка. Babybjorn® Бебешка Чинија, Лажица И Вилушка Портокалова/тиркизна 4m+. Паметен дизајн за лесно јадење. Бпа слободен. 2 Сета.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67