• Ново
Првите Години Дизни Принцеза Мека Излив Куп, Бпа-Слободен

Првите Години Дизни Принцеза Мека Излив Куп, Бпа-Слободен

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

краток опис не е достапен Мека-Излив Истури-Доказ Чаша, 10 мл, Дизни Принцеза. 9м +. Вентил вграден во излив. Капаците се заменливи со системите за шише со широк врат Во Првите Години. Произведено Во Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67