• Ново
Децата Претпочитаа Дизни Бебе Дамбо Сет Кутија За Вечера

Децата Претпочитаа Дизни Бебе Дамбо Сет Кутија За Вечера

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Дизни Бебе Дамбо 5 Парче Меламин Вечера Во Собата УБАВА БЕБЕ ЈАДЕЊЕ ВО СОБАТА : Содржи пресечени плоча, сад, чаша, нерѓосувачки челик прибор вклучувајќи вилушка и лажица, овој сет карактеристики ликови Од дизни класик, Дамбо. СЕКОГАШ ЈАДЕТЕ СО ПРИЈАТЕЛИТЕ : Класичните уметнички дела со приказни од Дамбо На Дизни ги красат овие слатки јадења со меламин. Познати лица ќе имаат вашето дете љубовен оброк. НЕРАСКИНЛИВИ ЈАДЕЊА ЗА ДЕЦА : Понекогаш се случуваат несреќи. Овие издржливи садови се спротивставуваат на чипсување, кршење и се отпорни на кршење. Топ полица машина за миење садови безбедно. БЕБИЊА ПРВИ ЈАДЕЊА : бебе од суштинско значење, овој комплет е идеален за туширање за бебиња и 1-ви роденден и е популарен за момчиња и девојчиња на возраст од 0 месеци до мали деца. Машина перат И Бпа Слободен. МОДЕРЕН КЛАСИЧЕН БЕБЕШКИ ПРЕДМЕТ : Прекрасниот Свет на иконските ликови На Дизни се веднаш препознатливи носејќи слатки спомени од сопственото детство бидејќи му помагаат на вашето дете да учи, да игра и да расте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+
  • Ново
Оценка на клиентот:

Езпз Среќен Сад- Силиконски Вшмукувачки Сад За Мали Деца + Деца Од Предучилишна Возраст - Безбедна Машина за Миење Садови-Месеци+

Среќниот Сад езпз е севоедно подлога + сад што вшмукува на масата, што значи дека го доловува нередот и г�

DEN 2.67