• Ново
Сиера 18-5433; Серпентина Палење Жива 392-806529А 1

Сиера 18-5433; Серпентина Палење Жива 392-806529А 1

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Морските производи во сиера се дизајнирани да ги надминат денешните високи барања на моторот со коњски сили и да се спротивстават на суровата морска средина. Сиера Марин се водечки снабдувач на морски мотори и погонски делови со повеќе од 50 години во бизнисот, нудејќи 1.000 делови. Сиера 18-5433 Серпентина За Палење Сиера Серпентина За Палење. Го исполнува или надминува оригиналниот квалитет на опремата. Изградена со прецизност. Поставете специфични, проверете ги броевите на деловите за да обезбедите правилно вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата